7 / 24 Destek

Yetkinliğimiz olan ürünlerin yönetimi ve teknik destek hizmetlerini sunabiliriz. Teknik destek hizmetlerimiz için bizimle yıllık teknik destek sözleşmesi yaparak yada servis başı ücretlendirmeler ile çalışabilirsiniz. Almak istediğiniz destek hizmeti ürün , zaman , servis sıklığı gibi belirleyici kriterler ile fiyatlandırmaları yapılmaktadır. 

Uzaktan destek

Telefon , mail , whatsapp vb. iletişim araçları ile uzaktan bağlantı programları kullanılarak verilen teknik destek hizmetidir. Bu hizmetimiz içinde yıllık uzaktan destek anlaşmaları yaparak hizmet almanız mümkündür. Uzaktan verilen desteklerde , arıza yada belli yapılması istenen işlerin çözümlenemediği yerinde destek verilmesi gereken durumlarda ayrıca ücretlendirilir. Uzaktan destek için ücretsiz olarak kullanımı olan teamviwer , anydesk , alpemix gibi uzak erişim yazılımlarını internetten indirerek kullanabilirsiniz.

Yerinde Destek

Ürünlerinizin arızalarının giderilmesi , ayar değişiklikleri gibi destek taleplerinizin için yerinde hizmet sunabiliriz. Yerinde destek hizmeti için yine yıllık destek anlaşmaları yapabilirsiniz. Şehiriçi yada şehirlerarası yer farketmeden ulaşımın olduğu her yere hizmetler verilebilir.