Kablolu Ağ Çözümlerimiz

Kablolu Ağ Çözümleri işletmenizde networkünüzün en temel yapısıdır. İşletmelerinizde ağ üzerinden haberleşmelerin bir çoğu kablolu ağ üzerinden sağlanmaktadır.

Kablolu ağ ürünleri modem, switch,kabinet,cat5,cat6,cat7,fiber kablo gibi altyapısal dağıtım için gerekli olan ürünlerden oluşmaktadır.

Projeleriniz temelinde kablolu ağlar yapıları çok önemli rol alır.Kullandığınız ürünleri ihtiyaçlarına göre seçmek profesyonellik isteyecek bir durumdur.Ürünlerin kullanımı network üzerinde konumlandırılması ne kadar önemliyse bunların yönetimleride bir o kadar önemlidir.Kablolu ağ yapısı üzerinden ; Bilgisayarlarınız,Ip kameralarınız,Network yazıcılarınız gibi şirketinizde sürekli kullanacağınız yüksek önem taşıyan cihazlar güvenli bir ağ ortamına taşınır.

D2 Bilgi Teknolojileri ailesi olarak kablolu ağ çözümleri ile firmanızda kurabileceğiniz sistemlerinizde sizlere en iyi ve en doğru ürünlerimizle tecrübelerimize dayanarak kablolama alt yapısı, kabin düzenlemesi,güvenilir bir ağ ortamı(firewall) hizmetimizi sunmaktayız.Sizlere daha iyi bilgi verebilmek için 0212 220 10 32 nolu telefonumuzdan bize ulaşabilirsiniz.

yapısal kablolama

yapısal kablolama