Gigaset N870 Ip Pro

Gigaset N870 IP PRO Kablosuz Telefon Sistemi

Gigaset N870 Ip Pro Kablosuz Telefon Sistemi , dect baz istasyonları büyük işletmeler , fabrikalar , geniş bir alana yayılmış dev fabrikalar için tasarlanmıştır. Bölgesel olarak çalışma imkanı sunan N870 Multicell sistem , bir entegratör yazılımı aracılığı ile en fazla 60 baz istasyon bağlantısı olan Dect Manager ‘ları  yazılımsal birleştirmesini sağlayarak toplamda 100 lokasyonun uygun altyapı ile sorunsuz çalışmasını sağlamaktadır. Her lokasyon için 60 Ip Baz istasyon ve 250 adet dect telefon (el cihazı) tanımlama imkanı veren N870 Dect Sistemi , binlerce baz istasyon ve onbinlerce Gigaset Ip Pro Dect Telefon tanımlama imkanı verir. Neredeyse tüm SIP  çalışan ip telefon santralleriniz ile uyumlu bir şekilde çalışabilir. Mevcut santraliniz yada bulut yapıda çalışabilir olarak tasarlanmıştır.

N870 Öne Çıkan Özellikler

  • Bir binada ki ayrı multicell sistemi destkler
  • En fazla 250 kullanıcı / dect telefon/ SIP Hesabı
  • En fazla 60 baz istasyonu
  • En fazla 60 eş zamanlı çağrı
  • Her baz istasyonda 10 kanala kadar eşzamanlı çağrı
  • Gigaset Integrator sanal yada fiziksel sunucu kurulabilen , N870 Multicell alanını tek bir büyük aktarma dolaşım alanı haline getirir.
  • Problemsiz konuşarak aktarım ve bazlar arası geçiş sağlar
  • CTI entegrasyonu ile çağrı merkezi uygulamalarında kolaylık
  • Uçtan uca çağrı ve veri trafiğini şifreleme

Esnek Yapı ile Genişleyebilir

Gigaset N870 Ip Pro dect baz istasyonları 10 baza kadar dect manager ihtiyaç duymadan 50 kullanıcı tanımlama imkanı sunar. Orta ölçekli bir işletme için , bir dect manager altında 60 baz ve 250 dect telefonu , büyük yapılarda 100 baz ve toplamında 20000 dect telefon arttırımına kadar çok esnek bir yapıya sahiptir.

N870 Ip Baz Sistemi Bağlantı Özellikleri

Gigaset N870 IP PRO Kablosuz Telefon Sistemi

Ses Kalitesi ve Güvenlik SRTP / TLS

N870 Multicell Dect Sistem aracılığı ile başlatılan VOIP çağrılarının kişiden kişiye SRTP / TLS standartlarıyla şifreli bir iletişim sunar. Dect teknolojisi dijital ve şifrelenmiş olduğu için çok güvenlidir. Konuşmaları yasadışı dinlemek mümkün değildir. N870 Dect Sisteminde ağgüvenliği SIP güvenliği ile tamamlanır. Güvenlik SRTP/SIPS/TLS , LDAP(S) ve HTTPS ‘ yi içermektedir. Sahip olduğu HDSP ses teknolojisi ile olabilir en net ses kalitesini sağlayacaktır. Gigaset Ip Pro el cihazları ile kusursuz bir iletişim ve hd ses sağlar.

Kolay Kurulum ve Konfigürasyon

Sistem yöneticileri otomatik yapılandırma özelliğinden yararlanırlar. Web tabanlı arayüz , XML tabanlı konfigürasyon dosyaları sağlayıcı profilleri ve standart protokol desteği , konfigürasyonu son derece kolay ve hızlı yapılmasını sağlar.

Gigaset N870 Ip Pro Fiyat ?

Fiyat konusunda fiyat performans açısından çok uygun fiyata sahip bir üründür. Fiyatları ile ilgili bizimle iletişime geçebilirsiniz. 02122201032 yada d2@d2.com.tr iletişim detay

Bizden haberler

Gigaset

Gigaset MultiCell Dect Sistem eğitimlerimizi tamamlayıp , yetkinlik sertifikamızı aldık. Gigaset N720 ve N870 Ip Pro ürünlerinin satış ve kurulumlarını yapmaktayız.

Adalet Bakanlığı Ceza İnfaz Kurumları

Adalet Bakanlığı Ceza İnfaz Kurumları Personel Eğitim Birimleri İstanbul ve Kahramanmaraş şubeleri dolpway hotspot ve 5651 loglama çözümleri ile kursiyerlerine güvenli bir internet sağlamaktadır.

Derya Öncü Kolejleri

Derya Öncü Kolejleri Üsküdar ve Çekmeköy okullarında ağ güvenliğinde dolpway network security tercih etmiştir.Şubeler arasında VPN bağlantıları yapılarak üzerinden veri ve ses trafiği akışı güvenli bir şekilde sağlanmaktadır.

Mim Hotel

Mim Hotel , tüm otel içerisinde kullanılan internet , telefon santrali , sunucu , kamera ve bilgisayar tarafındaki tüm işlemlerinde bizi tercih etti. Bu projede birlikte çalıştığımız BSM Teknik Proje Murat Bey’e ve ekibine teşekkür ederiz.

Silk & Cashmere alobulut ile yola devam...

Silk & Cashmere mevcut kullandığı analog telefon santralinden vazgeçerek alobulut sistemimize başarılı bir şekilde geçiş sağlamıştır. Tüm telekom hatları VOIP üzerine taşınarak , şubeler ve merkez ofis kendi arasında ücretsiz görüşmektedir.

Bilkent Cyberpark

Bilkent Holding bünyesinde bulunan teknokent olan Cyberpark Ankara merkez ofis , açık alan ve konferans salonlarında dolpway hotspot ve 5651 loglama sistemi kurulumu başarı ile tamamlanmıştır. CyberPark Emre Bey ve Tufan Bey’e ilgilerinden dolayı teşekkür ederiz.

İletişim

D2 Bilgi Teknolojileri Hab. Yazılım. Güv. Sistemleri Tic. Ltd.Şti

Şenlikköy Mah. Ay Sk No:6/1 Florya / Bakırköy / İstanbul

0212 2201032

d2@d2.com.tr

WhatsApp Üzerinden Bize Yazın (7/24 Çevrimiçiyiz)

Şimdi Ara