BİZ KİMİZ?

2000’li yılların başından  bu yana bilişim sektöründe yer alan ve sektöre yön veren firmalarda görev almış ve aldıkları her görevi üstün performans ve başarı ile sonuçlandırmış , daima kendini geliştiren ve dinamik arkadaşlarımızla birlikte D2 Bilgi Teknolojileri çatısı altında toplanmaya karar verdik. 2014 yılının sonlarında kurduğumuz firmamız ve oluşturduğumuz markamız dolpway ile müşterilerimizin takdirini almayı başarmanın gururunu yaşamaktayız.

MİSYONUMUZ

D2 Bilgi Teknolojileri ailesi olarak , müşterilerimize sürekli değişen teknolojik gelişmeleri takip ederek  ihtiyaçlarını fark edip fiyat ve kalite açısından her zaman en ideal ürün ve hizmeti sunmaktır.

Müşterilerimizden gelecek olan talep ve soruları en hızlı şekilde çözüme kavuşturmaktır.

Satış sonrası hizmetlerde daima çözüm odaklı olup , müşterilerimiz ile ilişkilerimizi her zaman en üst düzeyde tutmaktır.

Müşterilerimiz , bayi ve çözüm ortaklarımız ile daima ilişkilerimizi güven zemini üzerine kurmak ve sürekliliğini sağlamaktır.

VİZYONUMUZ

Müşterilerimiz ile olan ilişki ve onların memnuniyetini her zaman ön planda tutarak , güvenilirlik ve dürüstlüğümüzden ödün vermeden bilişim sektörünün önde gelen firmaları arasında olmak.