Nec Santral

Günümüzün hızlı ve sürekli gelişen iş ortamında rekabetçi kalabilmek için çalışanlar ve müşteriler hızlı ve mümkün olduğunca az engelle etkileşime girebilmelidir.

NEC santral, bu ihtiyacı bir kurum genelinde ve harici olarak mevcut ve potansiyel müşterilerle sorunsuz işyeri iletişimi sağlayan bir dizi çözümle karşılamaktadır.

NEC SV 9100

nec santral

Seçilebilecek iki seçenekle, SV9110E’nin orta ve orta ölçekli işletmeler için çok küçük olup olmaması, IP ile birleşik iletişimin sunduğu olanaklardan veya SV9100S’den sadece temellerle ilgilenen, ancak büyüyüp geçiş yapabilen bir sistem için gerekenlerden tam olarak faydalanabilir. hazır olduğunda bir SV9100E, NEC’in UNIVERGE SV9100 haberleşme çözümü, yönetilmesi kolay kalırken ses, birleşik mesajlaşma, birleşik iletişim ve işbirliğinin yanı sıra kullanıma hazır mobiliteyi de destekler.

 

SV 9100

İki farklı, ölçeklenebilir birleşik iletişim özellikli sunucu modeli.
IP veya dijital ses desteği.
Tam entegre birleşik mesajlaşma, sesli posta ve mobilite özellikleri.
Kapsamlı bir iletişim merkezi paketi.
Geniş mobilite uygulamaları.
Kolaylaştırılmış uygulama entegrasyonu.
Basitleştirilmiş kullanıcı lisansı.
Mükemmel garanti
Düşük toplam sahip olma maliyeti.

Kapasite

SV9100E sistem kapasitesi 1296 porta kadar.
SV9100S sistem kapasitesi 48 porta kadar.
Çok taşıyıcılı SIP desteğine sahip çok hatlı oturum girişimi protokolü (SIP) istemcisi.
Tek bir birimde sunucu işlevlerini, medya ağ geçitlerini ve medya dönüştürücülerini destekleyen istiflenebilir kasa mimarisi.

 

Oturum başlatma protokolü (SIP) kanalının, telefon hizmetleri ve birleşik iletişim sağlama yeteneği ile, geleneksel dijital telefon hizmetlerine kıyasla aylık yinelenen işletme maliyetlerini önemli ölçüde azalttığı gösterilmiştir.

UNIVERGE 3C iletişim çözümleri, çeşitli servis ve teknoloji sağlayıcıları ile SIP sertifikasına sahiptir ve çalışanların ekonomik açıdan duyarlılığını artırmak isteyen kuruluşlar için maliyet etkin bir seçimdir.

Güvenlik Önlemleri
NEC InGuard, şirketlerin iletişim ağları, konferans hatları ve cihazlar da dahil olmak üzere telefon sistemlerinin yetkisiz veya uygunsuz kullanımına karşı korunmalarına yardımcı olur.

Bir kuruluşun belirli çağrı düzenlerini temel alan bir dizi kural belirleyerek, InGuard, bir kuralın ne zaman ihlal edildiğini algılayarak olası bir konuyla ilgili yöneticileri hızla uyarır.

InGuard teklifleri
7/24 çağrı etkinliği izleme.
Dolandırıcılık etkinliklerinin gerçekleştiği anda anında algılanması.
Ücret sahtekarlığı saldırılarına karşı etkili bir savunma.
Potansiyel sistem zayıflıklarını tanımlayan bir kurulum sağlık kontrolü.
Ek donanım yatırımı gerektirmeyen gömülü bir çözüm olarak düşük maliyetli uçağa binme.
NEC’in SL2100 ve UNIVERGE® SV9100 iletişim platformu ile uyumludur.
Bir internet tarayıcısı üzerinden kolay yönetim ve gözetim.