Telesis Telefon Santralleri

Telesis Telefon Santralleri  ve buna bağlı olan birçok donanım ve yazılımları tamamen kendisi tasarlayıp , üretmektedir. İhtiyaç duyabileceğiniz küçük orta ve büyük işletmeler için her türlü kapasitede ister analog , ister dijital , isterseniz ip yada hepsi bir arada hibrit yapıda kullanabileceğiniz , tasarımı ve üretimi tamamen Türkiye’de yapılan yerli bir telefon santrali markamızdır. Dünya’da ve ülkemizde birçok kuruluş Telesis Telefon Santrallerini tercih ederek , üstün hibrit teknolojisi ve entegre donanımları sayesinde iletişimde kesintisiz konfor , kalite , tasarruf ve haberleşme teknolojilerini bir arada bulabilmektedirler.

Telesis telefon santralleri entegre üstün donanım ve yetenekleri ile günümüz teknolojisinin bir telefon santralinden isteyeceğinden çok daha fazlasını bulabileceğiniz yüksek kalitedeki iletişim olanaklarını sizlere sunuyor.

OTONOM IP TELEFON SANTRALLERİ

Telesis Otonom Ip Telefon Santralleri , Telesis CAU ( Cluster Of Autonomous Units ) Otonom Üniteler Kümesi otonom çalışma kabiliyetine sahip ünitelerin ortak bir amaç doğrultusunda bir araya geldiği , birbirleri ile haberleşip birbirlerini desteklediği mimari yapıdır. Telesis Otonom Ip Telefon Santralleri tüm sistemin susması yada sistemin bütünlüğünün dağılmasına neden olabilecek merkezi işlemci , server vb. kritik malzemeleri barındırmayan niteliklerle geliştirildi.

Otonom Ip Telefon Santralleri , Telesis Xymphony işletim sistemi ile Telesis CAU mimarisinin eşsiz uyumunun sonucudur.

Telesis PX24 rX serisi  otonom telefon santralleri onlarca kullanıcıdan onbinlerce kullanıcıya kadar geniş bir yelpazede iletişim ihtiyaçlarınıza , güçlü , esnek , yenilikçi , kaliteli , güvenilir , modüler yapıda çözümler sunar. Telesis PX24 rX serisi otonom telefon santralleri PX24 xrX ve PX24 mrX adında iki model olarak bulunmaktadır.

TELESİS PX24 mrX Otonom Telefon Santralleri

PX24 mrX Otonom Telefon Santralleri , 2 SIP Trunk , 4 analog dış hat , 8 analog dahili hat , 48 SIP abone , 2 kanal VOIP , 4 kanal profesyonel sesli yanıt sistemi , 2 adet farklı amaçlar için kullanılmak üzere tasarlanmış röle standart olarak bulunmaktadır.

PX24 mrX Otonom Telefon Santralleri analog , sayısal ve analog dış hatlardan oluşan bloklar ile büyük kapasitelere çıkan TDM portlara sahip olabilir. Ayrıca SIP desteği , Gateway , VOIP çağrılar , Ip Uygulamalar , Ip Telefonlar , Softphone Uygulamaları ile Telesis özel xSIP Protokol desteği bulunmaktadır.

Telesis Telefon Santralleri

Telesis PX24 mrX Otonom Telefon Santrali Fiyatı Nedir ?

Telesis PX24 mrX Otonom Telefon Santrali fiyatlandırması için lütfen bizimle irtibata geçiniz. 0212 220 10 32 yada d2@d2.com.tr.

Bizden haberler

Gigaset

Gigaset MultiCell Dect Sistem eğitimlerimizi tamamlayıp , yetkinlik sertifikamızı aldık. Gigaset N720 ve N870 Ip Pro ürünlerinin satış ve kurulumlarını yapmaktayız.

Adalet Bakanlığı Ceza İnfaz Kurumları

Adalet Bakanlığı Ceza İnfaz Kurumları Personel Eğitim Birimleri İstanbul ve Kahramanmaraş şubeleri dolpway hotspot ve 5651 loglama çözümleri ile kursiyerlerine güvenli bir internet sağlamaktadır.

Derya Öncü Kolejleri

Derya Öncü Kolejleri Üsküdar ve Çekmeköy okullarında ağ güvenliğinde dolpway network security tercih etmiştir.Şubeler arasında VPN bağlantıları yapılarak üzerinden veri ve ses trafiği akışı güvenli bir şekilde sağlanmaktadır.

Mim Hotel

Mim Hotel , tüm otel içerisinde kullanılan internet , telefon santrali , sunucu , kamera ve bilgisayar tarafındaki tüm işlemlerinde bizi tercih etti. Bu projede birlikte çalıştığımız BSM Teknik Proje Murat Bey’e ve ekibine teşekkür ederiz.

Silk & Cashmere alobulut ile yola devam...

Silk & Cashmere mevcut kullandığı analog telefon santralinden vazgeçerek alobulut sistemimize başarılı bir şekilde geçiş sağlamıştır. Tüm telekom hatları VOIP üzerine taşınarak , şubeler ve merkez ofis kendi arasında ücretsiz görüşmektedir.

Bilkent Cyberpark

Bilkent Holding bünyesinde bulunan teknokent olan Cyberpark Ankara merkez ofis , açık alan ve konferans salonlarında dolpway hotspot ve 5651 loglama sistemi kurulumu başarı ile tamamlanmıştır. CyberPark Emre Bey ve Tufan Bey’e ilgilerinden dolayı teşekkür ederiz.

İletişim

D2 Bilgi Teknolojileri Hab. Yazılım. Güv. Sistemleri Tic. Ltd.Şti

Şenlikköy Mah. Ay Sk No:6/1 Florya / Bakırköy / İstanbul

0212 2201032

d2@d2.com.tr

WhatsApp Üzerinden Bize Yazın (7/24 Çevrimiçiyiz)

Şimdi Ara