Telesis Santral

Telesis Santral , analog-sayısal ve ip platformlarında çalışabilir. Telesis Santral hibrit mimarisi sayesinde hem analog hem sayısal hem de IP teknolojiyi içinde barındıran son teknoloji iletişim sistemidir. Hibrit mimarilerde mevcut altyapınızı kullanarak, sayısal ve IP teknolojinin bütün yeteneklerinden faydalanabilirsiniz. Küçük , orta ve büyük işletmeler için esnek yapılandırma sayesinde istediğiniz kapasitelere çıkabilirsiniz. Telesis Santral üstün donanım ve fark yaratan özellikleri ile bugün teknoloji neleri gerektiryorsa daha fazlasını yapabilir.

Telesis Santral Hibrit Modelleri

Telesis santral hibrit modelleri Telesis PX24 nr7 , Telesis Px24 xr6 , Telesis X1 r5 modelleri mevcuttur. Aşağıda bu ürünlere ait sistem kapasite ve özelliklerini inceleyebilirsiniz.

PX24 Nano nr7

Telesis PX24 nr7 santral kapasite ve özellikleri

PX24 Nano ilk olarak telefon sayısal setinin içine saklanmış bir hibrit santral olma özelliğine sahiptir. Dokunmatik renkli ekran bir sayısal set üzerinde 4 analog dış hat girişi , 8 analog iç hat , 32 sip abone bulunmaktadır. Yanı sıra 2 adet Ip Trunk ile 2 kanal VOIP kapasitesi bulunmaktadır. Küçük ofisler için ekonomik ve profesyonel bir telefon santralidir.

 • Telesis Santral PX24 Nano kapasite bilgileri

 • 4 Analog Dış Hat
 • 1 Sayısal İç Hat
 • 8 Analog İç Hat
 • 32 IP Abone (SIP)
 • 2 Ip Trunk
 • 2 Kanal VOIP

Telesis PX24 mr6 kapasite ve özellikleri

Telesis PX24 mr6 telefon santrali , küçük ve orta işletmler için tasarlanmış hibrit olarakta çalışabilen , birçok kurum tarafından tercih edilen bir telefon santralidir. Standart olarak üzerinde 2 sayısal abone , 8 analog abone , 160 sip abone ve 4 analog dış hat , 2 adet harici kontrol rölesibulunmaktadır. İlave olarak 3 adet genişleme kart yuvası bulunduğundan fiziksel 62 porta kadar çıkabilir.

 • Telesis Santral PX24 mr6 modeli kapasite bilgileri

 • 4 Analog Dış Hat
 • 2 Sayısal İç Hat
 • 8 Analog İç Hat
 • 160 IP Abone (SIP)
 • 1 röle
 • 3 adet genişleme yuvası
 • Toplamda 62 porta yükselebilir.

Telesis Santral PX24 xr6 kapasite ve özellikleri

Telesis PX24 xr6 slot yapısında çalışan , üzerinde diğer hibrit modeller gibi analog sayısal ve ip abone ve dış hatlar çalıştırabileceğiniz bir telefon santralidir. Telesis PX24 xr6 hibrit telefon santrali yüzlerce porta ulaşabilir. Toplamda 28 slot ve 4 kabinden oluşabilir. Xymphony işletim sistemi sayesinde yüksek trafik kaldırma kapasitesine sahiptir.

Telesis Santral Fiyatları ?

Telesis Santral Fiyatları ve detaylı bilgi almak için 0212 2201032 telefon numaramızdan yada d2@d2.com.tr mail adresimizden bizlere ulaşabilirsiniz. İletişim bilgilerimiz için…

Bizden haberler

Gigaset

Gigaset MultiCell Dect Sistem eğitimlerimizi tamamlayıp , yetkinlik sertifikamızı aldık. Gigaset N720 ve N870 Ip Pro ürünlerinin satış ve kurulumlarını yapmaktayız.

Adalet Bakanlığı Ceza İnfaz Kurumları

Adalet Bakanlığı Ceza İnfaz Kurumları Personel Eğitim Birimleri İstanbul ve Kahramanmaraş şubeleri dolpway hotspot ve 5651 loglama çözümleri ile kursiyerlerine güvenli bir internet sağlamaktadır.

Derya Öncü Kolejleri

Derya Öncü Kolejleri Üsküdar ve Çekmeköy okullarında ağ güvenliğinde dolpway network security tercih etmiştir.Şubeler arasında VPN bağlantıları yapılarak üzerinden veri ve ses trafiği akışı güvenli bir şekilde sağlanmaktadır.

Mim Hotel

Mim Hotel , tüm otel içerisinde kullanılan internet , telefon santrali , sunucu , kamera ve bilgisayar tarafındaki tüm işlemlerinde bizi tercih etti. Bu projede birlikte çalıştığımız BSM Teknik Proje Murat Bey’e ve ekibine teşekkür ederiz.

Silk & Cashmere alobulut ile yola devam...

Silk & Cashmere mevcut kullandığı analog telefon santralinden vazgeçerek alobulut sistemimize başarılı bir şekilde geçiş sağlamıştır. Tüm telekom hatları VOIP üzerine taşınarak , şubeler ve merkez ofis kendi arasında ücretsiz görüşmektedir.

Bilkent Cyberpark

Bilkent Holding bünyesinde bulunan teknokent olan Cyberpark Ankara merkez ofis , açık alan ve konferans salonlarında dolpway hotspot ve 5651 loglama sistemi kurulumu başarı ile tamamlanmıştır. CyberPark Emre Bey ve Tufan Bey’e ilgilerinden dolayı teşekkür ederiz.

İletişim

D2 Bilgi Teknolojileri Hab. Yazılım. Güv. Sistemleri Tic. Ltd.Şti

Şenlikköy Mah. Ay Sk No:6/1 Florya / Bakırköy / İstanbul

0212 2201032

d2@d2.com.tr

WhatsApp Üzerinden Bize Yazın (7/24 Çevrimiçiyiz)

Şimdi Ara