PfSense Smsli Hotspot

PfSense Smsli Hotspot, genellikle Cafe , Resturant gibi işletmelerde kullanılan entegrasyon yöntemlerinden birisidir.Yazılımcılarımız tarafından geliştirilern bu smsli hotspot yazılımı sayesinde müşterileriniz internete bağlanmak için öncelikle telefon numaralarını yazması gerekiyor. Numara doğru ise telefona gelecek olan sms şifresi ile oturum açabiliyor. Cihazımız üzerinde bulunan smsli hotspot methodu ile müşterilere ait telefon numarasını havuzu oluşturabilirsiniz. Cihazımızda müşterileriniz izni ile telefon numarası tutma özelliği bulunmaktadır. Müşterilerinize oluşturulan şifrelerinize zaman tanımlaması yapabilir veya o müşterileriniz için şifreleri süresiz  uzatabilirsiniz.

 

Smsli Hotspot

Smsli Hotspot

Pfsense Tc Kimlik Doğrulamalı Hotspot

Pfsense Tc Kimlik Doğrulamalı Hotspot Sistemi,  Halka Açık Meydanlarda, Hotellerde, Hastanelerde , Öğrenci Yurtlarında vb. yerlerde güvenli internet erişimi vermek için kullanılır.  Bu sistem ile beraber kullanıcılar internete bağlanırken karşılarına çıkan karşılama ekranında, İsim, Soyisim, T.C. kimlik ve doğum yılı sorulmaktadır.

"<yoastmark

 

 

Pfsense Açık Kaynak Kodlu Bir Yazılım Olduğu İçin bu kodlar pfsense üzerindeki Hotspot sistemi içerisine eklenebilir. Bu konuda yazılım ekibimizden destek alabilirsiniz. Sonradan eklenen Pfsense Tc Kimlik Doğrulamalı Hotspot sistemi veritabanından haricen ayrı bir veritabanına kayıtları almaktadır. Pfsense üzerinde ek bir güncelleme geldiğinde T.C. kimlik doğrulamalı hotspot sisteminin çalışması etkilienmemektedir.

Firmanızda bulunan pfsense harici Firewall yazılımlarının hotspot özellikleri ile alakalı problem yaşıyorsanız . Pfsense hotspot özelliğini kendi cihazınıza yönelik konfigure ederek T.C kimlik ,Sms gibi hotspot entegrasyonlarında sizlere hizmet sunabiliriz.

 

Korona Virüslü Günlerde Uzaktan Çalışmak İyi Bir Fikir mi?

Satış İhtiyaçlarınız doğrultusunda , kaliteli ürün ve uygun maliyet gözeterek teknolojik ürünler satmaktayız