Gigaset Kablosuz Telefon Sistemleri

Gigaset Kablosuz Telefon Sistemleri (Dect)

Gigaset Kablosuz Telefon Sistemleri , geniş ürün yelpazesi ve stabil çalışması ile bilinirliği yüksek olan bir markadır. Kablosuz telefon sistemleri üzerinde farklı model ürünleri ile farklı çözümler sunarak çeşitlilikte sağlamaktadır. Kablosuz bir telefon sistemi yapısı oluşturmak istediğinizde yani bir Dect sistem yapısında ürün olarak kullanılacak N510 Ip Pro modeli küçük ofisler için , N670 Ip Pro (YENİ) ile biraz daha büyük ve yoğun çalışan ofisler için , N720 Ip Pro modeli ile büyümeyi hedefleyen işletmeler ve büyük işletmeler için tasarlanmıştır. N870 Ip Pro Multicell kobiler yada daha büyük işletmeler ile bölgesel olarak geniş bir alanda faaliyet gösteren yerler için tasarlanmış olup , dolaşım ve aktarım kolaylığı ile binlerce kablosuz telefon ve yüzlerce çok hücreli bazlar ile tek bir Dect yapısında çalışma olanağı sağlamaktadır.

Gigaset Kablosuz Telefon Sistemleri Nedir? &  Dect Nedir?

Yazımızın başında birkaç yerde geçen dect kelimesi geçmektedir , Digital Enhanced Cordless Telecomunication tanımının kısaltılması olup , dijital gelişmiş kablosuz iletişim anlamına gelmektedir. Kablosuz telefon standardı olmakla beraber , aslında binalardaki telefon sistemleri için tasarlanmıştır. Standarda göre kapalı alanlarda yarı çapı 30 ile 50 mt arasındadır. Bina dışı açık alanlarda ise 300 mt iletişim sağlayabilir. Max çıkış gücü 250 mW ‘tır. Wifi , bluetooth gibi benzeri kablosuz iletişimlerinden farklı olarak 2.45GHz olarak çalıştığından diğer kablosuz yapılar ile karışmaz. Dairesel olarak yayın yapılır ve çevresel faktörlerden etkilenebilir. Örneğin bir duvar kalınlığı sinyal geçişini etkileyebilir.

Gigaset Dect Sistem ÜrünlerimizGigaset Kablosuz Telefon Sistemleri

Küçük ofisler için ideal bir çözüm. Birçok özelliğinin yanı sıra 6 adete kadar SIP hesabı tanımlanabilen , istendiğinde 6 adet dect telefona kadar yükselebilen ve 4 eş zamanlı çağrı kapasitesine sahip bir üründür.

20 adet dect telefona kadar tanıtabilme imkanı sunan ürün , 8 eş zamanlı çağrı kapasitesi ile profesyonel kablosuz iletişim sağlamaktadır.

Gigaset N720 Ip Pro Dect Sistemi 100 dect telefona kadar tanımlama imkanı sunar. 30 adete kadar eklenebilir baz kapasitesi ile eş zamanlı 30 çağrı yapma imkanı sunan kullanışlı bir üründür.

Gigaset N870 Ip Pro , her türlü işletme için ölçeklenebilir çok hücreli bir dect sistemidir . Aktarım özelliği konuşmalarda dolaşım birden fazla alanda dect sistem kurulumu çok kolaydır. 

Gigaset KABLOSUZ TELEFON IP PRO MODELLERİMİZ

Gigaset Ip Pro modellerinde tavsiye edilen ve tam entegre çalışan Gigaset Ip Pro Dect Telefon Modellerimizden bazıları aşağıda listelenmiştir. Tüm modellerimizin görsellerine bakabilir ve özelliklerini inceleyebilirsiniz.

Bizden haberler

Gigaset

Gigaset MultiCell Dect Sistem eğitimlerimizi tamamlayıp , yetkinlik sertifikamızı aldık. Gigaset N720 ve N870 Ip Pro ürünlerinin satış ve kurulumlarını yapmaktayız.

Adalet Bakanlığı Ceza İnfaz Kurumları

Adalet Bakanlığı Ceza İnfaz Kurumları Personel Eğitim Birimleri İstanbul ve Kahramanmaraş şubeleri dolpway hotspot ve 5651 loglama çözümleri ile kursiyerlerine güvenli bir internet sağlamaktadır.

Derya Öncü Kolejleri

Derya Öncü Kolejleri Üsküdar ve Çekmeköy okullarında ağ güvenliğinde dolpway network security tercih etmiştir.Şubeler arasında VPN bağlantıları yapılarak üzerinden veri ve ses trafiği akışı güvenli bir şekilde sağlanmaktadır.

Mim Hotel

Mim Hotel , tüm otel içerisinde kullanılan internet , telefon santrali , sunucu , kamera ve bilgisayar tarafındaki tüm işlemlerinde bizi tercih etti. Bu projede birlikte çalıştığımız BSM Teknik Proje Murat Bey’e ve ekibine teşekkür ederiz.

Silk & Cashmere alobulut ile yola devam...

Silk & Cashmere mevcut kullandığı analog telefon santralinden vazgeçerek alobulut sistemimize başarılı bir şekilde geçiş sağlamıştır. Tüm telekom hatları VOIP üzerine taşınarak , şubeler ve merkez ofis kendi arasında ücretsiz görüşmektedir.

Bilkent Cyberpark

Bilkent Holding bünyesinde bulunan teknokent olan Cyberpark Ankara merkez ofis , açık alan ve konferans salonlarında dolpway hotspot ve 5651 loglama sistemi kurulumu başarı ile tamamlanmıştır. CyberPark Emre Bey ve Tufan Bey’e ilgilerinden dolayı teşekkür ederiz.

İletişim

D2 Bilgi Teknolojileri Hab. Yazılım. Güv. Sistemleri Tic. Ltd.Şti

Şenlikköy Mah. Ay Sk No:6/1 Florya / Bakırköy / İstanbul

0212 2201032

d2@d2.com.tr

WhatsApp Üzerinden Bize Yazın (7/24 Çevrimiçiyiz)

Şimdi Ara