Gigaset N510 Ip Pro Kablosuz Telefon Sistemi

Gigaset N510 Ip Pro kablosuz telefon sistemi , küçük ofisler için ideal bir çözüm. Birçok özelliğinin yanı sıra 6 adete kadar SIP hesabı tanımlanabilen , istendiğinde 6 adet dect telefona kadar yükselebilen ve 4 eş zamanlı çağrı kapasitesine sahip bir üründür.

Gigaset N510 Ip Pro baz istasyonu opsiyonel dect tekrarlayıcıları sayesinde kablosuz iletişim alanını genişletebilirsiniz. 6 adete kadar tekrarlayıcı bağlanbilir.

Uzaktan yönetilebilir özelliği ve kullanışlı web arayüzü ile tüm standart Ip Telefon sistemleri ile uyumludur. Gigaset Ip Pro el cihazları ve tekrarlayıcıları ile tam entegre çalışacak şekilde tasarlanmıştır.

Net ses kalitesi için HDSP ses teknolojisini desteklemektedir.

Çağrı bekletme , arama bekletme , aktarma ve 3 yollu konferans özellikleri ile tümleşik iletişim fonksiyonlarını barındırır.

Gigaset N510 Ip Pro dect sistemi kullanabileceğiniz bulut santralimizi incelemek istermisiniz?

Gigaset N510 Ip Pro Fiyatları ?

Ürüne ait fiyat ve detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.Gigaset N510 Ip Pro Kablosuz Dect Telefon Sistemi

 

 

Bizden haberler

Gigaset

Gigaset MultiCell Dect Sistem eğitimlerimizi tamamlayıp , yetkinlik sertifikamızı aldık. Gigaset N720 ve N870 Ip Pro ürünlerinin satış ve kurulumlarını yapmaktayız.

Adalet Bakanlığı Ceza İnfaz Kurumları

Adalet Bakanlığı Ceza İnfaz Kurumları Personel Eğitim Birimleri İstanbul ve Kahramanmaraş şubeleri dolpway hotspot ve 5651 loglama çözümleri ile kursiyerlerine güvenli bir internet sağlamaktadır.

Derya Öncü Kolejleri

Derya Öncü Kolejleri Üsküdar ve Çekmeköy okullarında ağ güvenliğinde dolpway network security tercih etmiştir.Şubeler arasında VPN bağlantıları yapılarak üzerinden veri ve ses trafiği akışı güvenli bir şekilde sağlanmaktadır.

Mim Hotel

Mim Hotel , tüm otel içerisinde kullanılan internet , telefon santrali , sunucu , kamera ve bilgisayar tarafındaki tüm işlemlerinde bizi tercih etti. Bu projede birlikte çalıştığımız BSM Teknik Proje Murat Bey’e ve ekibine teşekkür ederiz.

Silk & Cashmere alobulut ile yola devam...

Silk & Cashmere mevcut kullandığı analog telefon santralinden vazgeçerek alobulut sistemimize başarılı bir şekilde geçiş sağlamıştır. Tüm telekom hatları VOIP üzerine taşınarak , şubeler ve merkez ofis kendi arasında ücretsiz görüşmektedir.

Bilkent Cyberpark

Bilkent Holding bünyesinde bulunan teknokent olan Cyberpark Ankara merkez ofis , açık alan ve konferans salonlarında dolpway hotspot ve 5651 loglama sistemi kurulumu başarı ile tamamlanmıştır. CyberPark Emre Bey ve Tufan Bey’e ilgilerinden dolayı teşekkür ederiz.

İletişim

D2 Bilgi Teknolojileri Hab. Yazılım. Güv. Sistemleri Tic. Ltd.Şti

Şenlikköy Mah. Ay Sk No:6/1 Florya / Bakırköy / İstanbul

0212 2201032

d2@d2.com.tr

WhatsApp Üzerinden Bize Yazın (7/24 Çevrimiçiyiz)

Şimdi Ara