Gigaset N670 Ip Pro Kablosuz Telefon Sistemi

Gigaset N670 Ip Pro Kablosuz Telefon Sistemi 20 adet dect telefona kadar tanıtabilme imkanı sunan ürün , personel sayısı yirmiden az ofisler için profesyonel kablosuz telefon sistemi çözümü sunmaktadır. Tüm Gigaset profesyonel el cihazları ile yani dect telefonları ile kusursuz bir şekilde bina içi haberleşmeyi alobulut altypısı ile 8 eş zamanlı çağrı kapasitesini destekleyecek şekilde tasarlanmıştır.

Daha yoğun ve büyük yerleriniz için ihtiyaç duyduğunuzda lisans ve ek DECT Baz istasyonları ile çok hücreli (multicell) sisteme yükseltebilirsiniz. İşletmenizin kapsama alanı kadar esnek bir biçimde genişletebilir , daha fazla dect telefon ekleyebilir ve aynı anda eş zamanlı çağrı kapasitesi arttırarak daha fazla telefon görüşmesi yapabilirsiniz.

Veri ve Ses Güvenliği

Gigaset N670 Ip Pro aracılığı ile aktarılan her arama SRTP ve TLS standartlarını kullanarak tam anlamıyla bir gizlilik sağlayacaktır. LDAP desteği ile merkezi bir telefon rehberi aracılığıyla her dect telefonda değerli ve gizli olan iletişim bilgilerinizi güvenli bir şekilde ulaşabilir hatta paylaşabilirsiniz.

Bulut tabanlı Ip telefon hizmeti sağlayıcılarıyla çalışacak şekilde tasarlanan N670 , otomatik konfigürasyon özellikleri sayesinde kurulumu kolay , kullanıcı ekleme , numara değiştirme ve tercihleri ayarlama gibi sürekli yönetim işlemlerini basitleştirmektedir.

İşletmenizi büyütme kararı aldığınızda N670 Ip Pro kablosuz telefon sisteminizin mesafesini ve kapsama alanını genişletmesini sağlayacak donanım ve yazılım güncellemeleri bu değişikliğe her zaman hazırdır.

 

Gigaset N670 Ip Pro

Bizden haberler

Gigaset

Gigaset MultiCell Dect Sistem eğitimlerimizi tamamlayıp , yetkinlik sertifikamızı aldık. Gigaset N720 ve N870 Ip Pro ürünlerinin satış ve kurulumlarını yapmaktayız.

Adalet Bakanlığı Ceza İnfaz Kurumları

Adalet Bakanlığı Ceza İnfaz Kurumları Personel Eğitim Birimleri İstanbul ve Kahramanmaraş şubeleri dolpway hotspot ve 5651 loglama çözümleri ile kursiyerlerine güvenli bir internet sağlamaktadır.

Derya Öncü Kolejleri

Derya Öncü Kolejleri Üsküdar ve Çekmeköy okullarında ağ güvenliğinde dolpway network security tercih etmiştir.Şubeler arasında VPN bağlantıları yapılarak üzerinden veri ve ses trafiği akışı güvenli bir şekilde sağlanmaktadır.

Mim Hotel

Mim Hotel , tüm otel içerisinde kullanılan internet , telefon santrali , sunucu , kamera ve bilgisayar tarafındaki tüm işlemlerinde bizi tercih etti. Bu projede birlikte çalıştığımız BSM Teknik Proje Murat Bey’e ve ekibine teşekkür ederiz.

Silk & Cashmere alobulut ile yola devam...

Silk & Cashmere mevcut kullandığı analog telefon santralinden vazgeçerek alobulut sistemimize başarılı bir şekilde geçiş sağlamıştır. Tüm telekom hatları VOIP üzerine taşınarak , şubeler ve merkez ofis kendi arasında ücretsiz görüşmektedir.

Bilkent Cyberpark

Bilkent Holding bünyesinde bulunan teknokent olan Cyberpark Ankara merkez ofis , açık alan ve konferans salonlarında dolpway hotspot ve 5651 loglama sistemi kurulumu başarı ile tamamlanmıştır. CyberPark Emre Bey ve Tufan Bey’e ilgilerinden dolayı teşekkür ederiz.

İletişim

D2 Bilgi Teknolojileri Hab. Yazılım. Güv. Sistemleri Tic. Ltd.Şti

Şenlikköy Mah. Ay Sk No:6/1 Florya / Bakırköy / İstanbul

0212 2201032

d2@d2.com.tr

WhatsApp Üzerinden Bize Yazın (7/24 Çevrimiçiyiz)

Şimdi Ara