Gigaset N720 IP PRO

Gigaset N720 IP PRO Kablosuz Telefon Sistemi

Gigaset N720 Ip Pro Kablosuz Telefon Sistemi , dect sistem 100 dect telefona kadar tanımlama imkanı sunar. 30 adete kadar eklenebilir baz kapasitesi ile eş zamanlı 30 çağrı yapma imkanı sunan kullanışlı bir üründür. Kobiler yada daha büyük işletmeler için tasarlanmıştır. Neredeyse tüm SIP / IP çalışan ip telefon santralleriniz ile uyumlu bir şekilde çalışabilir. Mevcut santraliniz yada bulut yapıda çalışabilir olarak tasarlanmıştır.

N720 Ip Pro Genel Özellikler

  • En fazla 100 dect telefon / SIP Hesabı
  • En fazla 30 baz istasyonu
  • En fazla 30 paralel arama
  • Her baz istasyon için 8 eş zamanlı çağrı yapma
  • HDSP ile olağanüstü HD Ses
  • POE Destekler (IEEE 802.3af<6,4W)

Esnek Yapı ile Genişleyebilir

Gigaset N720 Ip Pro dect baz istasyonları bir baz istasyonundan otuz baz istasyonuna kadar işletmeniz büyüdükçe, sisteminizde esnek bir şekilde büyütülebilir. Ek bir lisansa ihtiyaç duymadan el cihazlarının sayısı yüze kadar çıkabilir.

Genişletilebilir Kablosuz Telefon Aralığı

Birden fazla N720 Ip Baz İstasyonu ile doğru ölçüm yapılarak , bina içinde tam bir kablosuz telefon sistemi ağı oluşturabilirsiniz.

Ses Kalitesi

N720 Ip Pro size sahip olduğu HDSP ses teknolojisi ile olabilir en net ses kalitesini sağlayacaktır. Gigaset Ip Pro el cihazları ile kusursuz bir iletişim ve hd ses sağlar.

Kolay Kurulum

Gigaset N720 Ip Baz İstasyon kolay kurulum ve Gigaset Dect Manager sayesinde tüm baz istasyonlarının yönetimini ve senkronizasyonu sağlamaktadır. Kullanıcı dostu web arayüzü ile baz ve el cihazı tanımlamaları ile ayarları basitçe yapılabilir.

Gigaset N720 Ip Pro Fiyat ?

Gigaset N720 Ip Pro Fiyat konusunda fiyat performans açısından çok uygun fiyata sahip bir üründür. Fiyatları ile ilgili bizimle iletişime geçebilirsiniz. 02122201032 yada d2@d2.com.tr iletişim detay

 

Gigaset N720 Ip Pro

 

Gigaset N720 Ip Pro_arka & alobulut bulut santral

 

Gigaset N720 Dect Manager

Bizden haberler

Gigaset

Gigaset MultiCell Dect Sistem eğitimlerimizi tamamlayıp , yetkinlik sertifikamızı aldık. Gigaset N720 ve N870 Ip Pro ürünlerinin satış ve kurulumlarını yapmaktayız.

Adalet Bakanlığı Ceza İnfaz Kurumları

Adalet Bakanlığı Ceza İnfaz Kurumları Personel Eğitim Birimleri İstanbul ve Kahramanmaraş şubeleri dolpway hotspot ve 5651 loglama çözümleri ile kursiyerlerine güvenli bir internet sağlamaktadır.

Derya Öncü Kolejleri

Derya Öncü Kolejleri Üsküdar ve Çekmeköy okullarında ağ güvenliğinde dolpway network security tercih etmiştir.Şubeler arasında VPN bağlantıları yapılarak üzerinden veri ve ses trafiği akışı güvenli bir şekilde sağlanmaktadır.

Mim Hotel

Mim Hotel , tüm otel içerisinde kullanılan internet , telefon santrali , sunucu , kamera ve bilgisayar tarafındaki tüm işlemlerinde bizi tercih etti. Bu projede birlikte çalıştığımız BSM Teknik Proje Murat Bey’e ve ekibine teşekkür ederiz.

Silk & Cashmere alobulut ile yola devam...

Silk & Cashmere mevcut kullandığı analog telefon santralinden vazgeçerek alobulut sistemimize başarılı bir şekilde geçiş sağlamıştır. Tüm telekom hatları VOIP üzerine taşınarak , şubeler ve merkez ofis kendi arasında ücretsiz görüşmektedir.

Bilkent Cyberpark

Bilkent Holding bünyesinde bulunan teknokent olan Cyberpark Ankara merkez ofis , açık alan ve konferans salonlarında dolpway hotspot ve 5651 loglama sistemi kurulumu başarı ile tamamlanmıştır. CyberPark Emre Bey ve Tufan Bey’e ilgilerinden dolayı teşekkür ederiz.

İletişim

D2 Bilgi Teknolojileri Hab. Yazılım. Güv. Sistemleri Tic. Ltd.Şti

Şenlikköy Mah. Ay Sk No:6/1 Florya / Bakırköy / İstanbul

0212 2201032

d2@d2.com.tr

WhatsApp Üzerinden Bize Yazın (7/24 Çevrimiçiyiz)

Şimdi Ara