Pfsense Hotspot

Tc Kimlik Doğrulamalı hotspot

Pfsense Tc Kimlik Doğrulamalı Hotspot Sistemi,  Halka Açık Meydanlarda, Hotellerde, Hastanelerde , Öğrenci Yurtlarında vb. yerlerde güvenli internet erişimi vermek için kullanılır.  Bu sistem ile beraber kullanıcılar internete bağlanırken karşılarına çıkan karşılama ekranında, İsim, Soyisim, T.C. kimlik ve doğum yılı sorulmaktadır.

Pfsense Açık Kaynak Kodlu Bir Yazılım Olduğu İçin bu kodlar pfsense üzerindeki Hotspot sistemi içerisine eklenebilir. Bu konuda yazılım ekibimizden destek alabilirsiniz. Sonradan eklenen Pfsense Tc Kimlik Doğrulamalı Hotspot sistemi veritabanından haricen ayrı bir veritabanına kayıtları almaktadır. Pfsense üzerinde ek bir güncelleme geldiğinde T.C. kimlik doğrulamalı hotspot sisteminin çalışması etkilienmemektedir.

Firmanızda bulunan pfsense harici Firewall yazılımlarının hotspot özellikleri ile alakalı problem yaşıyorsanız . Pfsense hotspot özelliğini kendi cihazınıza yönelik konfigure ederek T.C kimlik ,Sms gibi hotspot entegrasyonlarında sizlere hizmet sunabiliriz.