Samsung İp Telefon Santralleri

Samsung ip telefon santralleri

Samsung ip telefon santralleri , esnek mimarisi ile kendi samsung ip telefonları , samsung ip dect telefonları , samsung wifi dect telefonları ,samsung sip telefonları , samsung softphone ile çalışabildiği gibi Samsung ip telefon modelleri haricinde Yealink ip telefonlar , Grandstream ip telefonlar , Fanvill ip telefonlar , Gigaset ip telefonlar , Gigaset ip dect telefonlar gibi farklı marka ip telefon modelleri ile çalışabilir.

Samsung ip santral

Samsung ip santral sistemleri ile güvenli bir iletişim ve barındırdığı ses kodekleri ile az bant genişliği ile kaliteli bir ses iletişimi sağlamaktadır. Samsung ip santral ile merkez şube yapısında arada VPN vs. gibi ekstra bir güvenlik önlemine ihtiyaç kalmaz. Samsung ip santral kendine özgü Samsung Phone Protocol (SPP) ve Samsung Phone Networking (SP-Net) protokolleri ile güvenliği üst seviyede tutmakatadır. SIP Protokolü ile ilgili Samsung Device Manager tarafında yapılan bazı güvenlik önlemleri ile SIP konusunda da güvenliği elden bırakmamaktadır.

Samsung ip santral size güvenli ve sağlam bir iletişim sunmaktadır. daha ayrıntılı bilgi için  http://samsungsantral.net