Samsung İp Telefon Santralleri

Samsung ip telefon santralleri

Samsung ip santral , esnek mimarisi ile kendi samsung ip telefonları , samsung ip dect telefonları , samsung wifi dect telefonları ,samsung sip telefonları , samsung softphone ile çalışabildiği gibi Samsung ip telefon modelleri haricinde Yealink ip telefonlar , Grandstream ip telefonlar , Fanvill ip telefonlar , Gigaset ip telefonlar , Gigaset ip dect telefonlar gibi farklı marka ip telefon modelleri ile çalışabilir.

Samsung ip santral

Samsung ip santral sistemleri ile güvenli bir iletişim ve barındırdığı ses kodekleri ile az bant genişliği ile kaliteli bir ses iletişimi sağlamaktadır. Samsung ip santral ile merkez şube yapısında arada VPN vs. gibi ekstra bir güvenlik önlemine ihtiyaç kalmaz. Samsung ip santral kendine özgü Samsung Phone Protocol (SPP) ve Samsung Phone Networking (SP-Net) protokolleri ile güvenliği üst seviyede tutmakatadır. SIP Protokolü ile ilgili Samsung Device Manager tarafında yapılan bazı güvenlik önlemleri ile SIP konusunda da güvenliği elden bırakmamaktadır.

Samsung ip santral size güvenli ve sağlam bir iletişim sunmaktadır.

Samsung Ip Santral Modelleri

Samsung OfficeServ 7000 Serisi ip telefon santralleri 10 aboneden 480 aboneye kadar çıkabilen esnek bir mimari yapıya sahiptir. Samsung Communacation Manager ile bu sayılar çok yüksek rakamlara kadar çıkmaktadır. Samsung OfficeServ serisi santrallarda SIP (Session Initiation Protocol) oturum başlatma protokolü , H323 gibi protokolleri desteklemektedir. Tabi yaygın olarak SIP kullanılmaktadır. Samsung OfficeServ Serisi ürünler TDM yapıya sahip olması , tamamen ip olan santrallara nazaran bir analog gateway gereksinimi olduğunda doğrudan hem abone hemde harici hat olarak avantaj sağlamaktadır. Samsung pür ip olan SCM ürününde dahi gateway ihtiyacı olduğunda yine kendi ürünleri olan officeserv serisi ürünleri kullanmaktadır. Aşağıdaki linklerden ürünlerimizi inceleyebilir , ihtiyaç duyduğunuz tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

Samsung Officeserv 7030 Ip Telefon Santrali

OfficeServ 7030; 4 ila 20 hatta sahip ofisler için en uygun iletişim ürünüdür. Ses ve uygulamalar dahil olmak üzere tümleşik özellikler sunar. Kullanıcılar; dijital telefonlar, IP telefonlar, mobil telefonlar, PC’ ler ve sunucular gibi çeşitli platformalarda muhtelif telefon fonksiyonlarını ve uygulamaları kullanabilirler. Samsung OfficeServ 7030 Ip Telefon Santraline ait kapasite özellik , sistem tanıtımı , genel tanıtım bilgilerini içeren yazımıza buradan ulaşabilirsiniz.

Samsung Officeserv 7070 Ip Telefon Santrali

OfficeServ 7070; 50 aboneye kadar ideal bir iletişim çözümüdür. OfficeServ 7070, tekli bir kabin mimarisini sahiptir ve bir duvar üzerine yerleştirilmiştir.Göze hitap etmesi nedeniyle, bir ofis içerisine kuralabilmektedir. Kullanıcı, universal yuvalar içerisine ek olarak çoklu servis kartları yerleştirmek suretiyle sistemi genişletebilir. Samsung OfficeServ 7070 Ip Telefon Santraline ait kapasite özellik , sistem tanıtımı , genel tanıtım bilgilerini içeren yazımıza buradan ulaşabilirsiniz.

Samsung Officeserv 7100 Ip Telefon Santrali

OfficeServ 7100; 50 aboneye kadar ideal bir çözüm sunmaktadır. Yapı itibari ile 7070 ile aynı yapıya sahiptir. Tek fark ip abone sayısının daha fazla olması ve rack kabin tipi olmasıdır. Samsung OfficeServ 7100 Ip Telefon Santraline ait kapasite özellik , sistem tanıtımı , genel tanıtım bilgilerini içeren yazımıza buradan ulaşabilirsiniz. KEŞFET…

Samsung Officeserv 7200 Ip Telefon Santrali

OfficeServ 7200 ; 100 aboneye kadar olan Ofis uygulamaları için çok uygun bir iletişim cihazıdır. OfficeServ 7200 aynı zamanda kullanıcıların ses, veri iletimine olanak sunar .OfficeServ 7200’ün sesli aramalar yaptığı ve veri şebekelerini kullanarak verileri gönderip/aldığıdır. Samsung OfficeServ 7200 Ip Telefon Santraline ait kapasite özellik , sistem tanıtımı , genel tanıtım bilgilerini içeren yazımıza buradan ulaşabilirsiniz. KEŞFET…

Samsung Officeserv 7400 Ip Telefon Santrali

OfficeServ 7400; orta ve büyük ölçekli ofisler için en uygun komünikasyon ürünüdür ve ses, veri ve internet fonksiyonu dahil olmak üzere kompleks fonksiyonlar sunar. Ayrıca, Office Serv 7400; veri ağının yanı sıra sesli çağrı fonksiyonlarını da kullanarak veri alış verişi fonksiyonunu da sunar. Kullanıcılar; Sayısal telefonlar, IP telefonlar, mobil telefonlar, PC’ ler ve sunucular gibi çeşitli platformalarda muhtelif telefon fonksiyonlarını ve uygulamaları kullanabilirler. Samsung OfficeServ 7400 Ip Telefon Santraline ait kapasite özellik , sistem tanıtımı , genel tanıtım bilgilerini içeren yazımıza buradan ulaşabilirsiniz. KEŞFET…

Samsung ip santral