Telesis Santral Teknik Servis 0212 2201032

Telesis Santral Teknik Servis , işletme yada kurum için çok önem arz etmektedir. Geçmişten günümüze kadar iletişimin çok önemli olduğu herkes tarafından bilinmektedir. Servis ve destek hizmeti aldığınız servis firmasınında tecrübeli ve güvenilir olması iletişiminizin kesinitisiz ve doğru olarak yapılmasını sağlar. Telesis Santral Teknik Serviv hizmetimiz tecrübeli saha personeli ve uzman kadromuz ile Telesis PX24 nr7 Nano , Telesis Px24 mr6 , Telesis PX24 xr6 modelleri ile pure ip olan modellerimiz ile ilgili teknik destek verebiliriz ve yerinde servis hizmeti talep edebilirsiniz.

Telesis Santral Teknik Servis Hizmet Noktalarımız

Telesis Telefon Santralleri Teknik Servisi olarak İstanbul içindeki AvrupaYakası yada Anadolu Yakası farketmeksizin her lokasyona santral servis hizmeti verebiliriz. Bizlere telefon numaralarımızdan yada d2@d2.com.tr mail adresimizden ulaşarak sorularınızı sorabilir , teknik destek taleplerinde bulunabilirsiniz.

Telesis Santral Arıza Tespiti ve Raporlama

Arızanın sebebi ve ne gibi işlemler yapıldığı ile ilgili saha arkadaşlarımızın düzenlediği servis formu sizlere takdim edilmekte , arızanın takibi ve daha önce sistem tarafında nelerin yapıldığı ile ilgili fikir edinmenize yardımcı oluruz.

Telesis Santral Teknik Servis Anlaşmaları

Telesis telefon santralleri ile ilgili almış olduğunuz uzaktan yada yerinde servis ve destek hizmetleimiz herhangi bir teknik servis anlaşmamız yoksa ücretli olarakta alabilirsiniz. Biz her müşterimiz için yıllık teknik servis anlaşmaları yapmalarını tavsiye ediyoruz. Birçok müşterimizin bizimle yaptığı servis anlaşmalarında avantaj sağladıkları öncelik hakkı ve düşük maliyetlerle alınan servis hizmetleridir. Düzenli olarak ve tek bir firmanın kontrolü altında olması , olası bir arızanın hızlı şekilde çözüme kavuşması ve hatta bazı arızaların daha oluşmadan önlenmesine imkan sağlamaktadır. Yıllık olarak yapılan anlaşmalar , 12 eşit taksitle aylık olarak faturalandırılarak ödeme kolaylığıda sağlanmış olur.

Telesis WiKi

Telesis teknik servis hizmetlerine çok önem veren bir firma olarak , herkesin rahatlıkla ulaşabileceği , Telesis Telefon Santrallerinin montaj , programlama , kullanıcı tarafındaki servis kodları ve birçok bilginin olduğu telesis wiki platformunu sunmkatadır. Detaylar için Telesis Wiki inceleyebilirsiniz.

Bizden haberler

Gigaset

Gigaset MultiCell Dect Sistem eğitimlerimizi tamamlayıp , yetkinlik sertifikamızı aldık. Gigaset N720 ve N870 Ip Pro ürünlerinin satış ve kurulumlarını yapmaktayız.

Adalet Bakanlığı Ceza İnfaz Kurumları

Adalet Bakanlığı Ceza İnfaz Kurumları Personel Eğitim Birimleri İstanbul ve Kahramanmaraş şubeleri dolpway hotspot ve 5651 loglama çözümleri ile kursiyerlerine güvenli bir internet sağlamaktadır.

Derya Öncü Kolejleri

Derya Öncü Kolejleri Üsküdar ve Çekmeköy okullarında ağ güvenliğinde dolpway network security tercih etmiştir.Şubeler arasında VPN bağlantıları yapılarak üzerinden veri ve ses trafiği akışı güvenli bir şekilde sağlanmaktadır.

Mim Hotel

Mim Hotel , tüm otel içerisinde kullanılan internet , telefon santrali , sunucu , kamera ve bilgisayar tarafındaki tüm işlemlerinde bizi tercih etti. Bu projede birlikte çalıştığımız BSM Teknik Proje Murat Bey’e ve ekibine teşekkür ederiz.

Silk & Cashmere alobulut ile yola devam...

Silk & Cashmere mevcut kullandığı analog telefon santralinden vazgeçerek alobulut sistemimize başarılı bir şekilde geçiş sağlamıştır. Tüm telekom hatları VOIP üzerine taşınarak , şubeler ve merkez ofis kendi arasında ücretsiz görüşmektedir.

Bilkent Cyberpark

Bilkent Holding bünyesinde bulunan teknokent olan Cyberpark Ankara merkez ofis , açık alan ve konferans salonlarında dolpway hotspot ve 5651 loglama sistemi kurulumu başarı ile tamamlanmıştır. CyberPark Emre Bey ve Tufan Bey’e ilgilerinden dolayı teşekkür ederiz.

İletişim

D2 Bilgi Teknolojileri Hab. Yazılım. Güv. Sistemleri Tic. Ltd.Şti

Şenlikköy Mah. Ay Sk No:6/1 Florya / Bakırköy / İstanbul

0212 2201032

d2@d2.com.tr

WhatsApp Üzerinden Bize Yazın (7/24 Çevrimiçiyiz)

Şimdi Ara