Telesis Santral Fiyatları ? 2019 Yılı Güncel Fiyatlar

Telesis Santral Fiyatları , ihtiyacınız olan kapasite bilgisine göre değişiklikler göstermektedir. Siz ihtiyacınız olan dış hat , dahili abone , uzak abone , kablosuz abone yada merkez şube yapısında olacakmı gibi bilgilerinizi bize söylediğinizde , size doğru ürün ve kapasite çıkartılarak fiyatlandırma yapılabilir. Aksi halde size söylenen yada farklı platformlardan öğrendiğiniz telesis santral fiyatları yanlış olabilir. Yanlış alınan fiyatlar santraliniz kapasite yada özellik anlamında mağdur olmanıza sebebiyet verebilir. Telesis Santral alırken doğrudan telefon santrali hizmeti veren firmalardan ürünü satın almanızda fayda vardır. Alışveriş sitelerinden temin etmeye çalıştığınız santralleriniz satış ve satış sonrası hizmetlerde problem yaşamanıza sebep olabilir. Satın alacağınız Telesis santrallerinizi yetkin bir firmadan almaya özen göstermenizi tavsiye ederiz.

Ucuz Telefon Santralleri

Ucuz Telefon Santralleri fiyat ve performans açısından değerlendirmek gerekiyor. Açık kaynak kod yazılımların bilgisayarlara kurularak elde edilen bilhassa ip santraller güvenlik açığı , güncelleme sorunu ve çıkabilecek bir hata karşısında çözüm süreçlerinin uzaması hatta çözülememesi gibi durumlarda mağdur olma ihtimaliniz çok yüksektir. Telesis Telefon Santralleri ile daima güncel , teknolojiyi takip eden ve sürekli Telesis A.Ş mühendisleri tarafından yeni ürün ve özellik üreten bir santral markasına sahip olursunuz.

Nasıl Fiyat Alabilirim?

Telesis santral fiyatları almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 0212 2201032 telefon numaralarımzdan yada d2@d2.com.tr mail adresimizden bizlere ulaşarak teklif isteyebilirsiniz.

Telesis Santral Fiyatları

Bizden haberler

Gigaset

Gigaset MultiCell Dect Sistem eğitimlerimizi tamamlayıp , yetkinlik sertifikamızı aldık. Gigaset N720 ve N870 Ip Pro ürünlerinin satış ve kurulumlarını yapmaktayız.

Adalet Bakanlığı Ceza İnfaz Kurumları

Adalet Bakanlığı Ceza İnfaz Kurumları Personel Eğitim Birimleri İstanbul ve Kahramanmaraş şubeleri dolpway hotspot ve 5651 loglama çözümleri ile kursiyerlerine güvenli bir internet sağlamaktadır.

Derya Öncü Kolejleri

Derya Öncü Kolejleri Üsküdar ve Çekmeköy okullarında ağ güvenliğinde dolpway network security tercih etmiştir.Şubeler arasında VPN bağlantıları yapılarak üzerinden veri ve ses trafiği akışı güvenli bir şekilde sağlanmaktadır.

Mim Hotel

Mim Hotel , tüm otel içerisinde kullanılan internet , telefon santrali , sunucu , kamera ve bilgisayar tarafındaki tüm işlemlerinde bizi tercih etti. Bu projede birlikte çalıştığımız BSM Teknik Proje Murat Bey’e ve ekibine teşekkür ederiz.

Silk & Cashmere alobulut ile yola devam...

Silk & Cashmere mevcut kullandığı analog telefon santralinden vazgeçerek alobulut sistemimize başarılı bir şekilde geçiş sağlamıştır. Tüm telekom hatları VOIP üzerine taşınarak , şubeler ve merkez ofis kendi arasında ücretsiz görüşmektedir.

Bilkent Cyberpark

Bilkent Holding bünyesinde bulunan teknokent olan Cyberpark Ankara merkez ofis , açık alan ve konferans salonlarında dolpway hotspot ve 5651 loglama sistemi kurulumu başarı ile tamamlanmıştır. CyberPark Emre Bey ve Tufan Bey’e ilgilerinden dolayı teşekkür ederiz.

İletişim

D2 Bilgi Teknolojileri Hab. Yazılım. Güv. Sistemleri Tic. Ltd.Şti

Şenlikköy Mah. Ay Sk No:6/1 Florya / Bakırköy / İstanbul

0212 2201032

d2@d2.com.tr

WhatsApp Üzerinden Bize Yazın (7/24 Çevrimiçiyiz)

Şimdi Ara