İnternet ve Ağ Çözümleri

Günümüzde yediden yetmişe herkesin kullanımında olan ve neredeyse hayatımızın her alanına girmiş olan internet , beraberinde bant genişliğinin yetmemesi , kota gibi sorunları da beraberinde getirdi. Her geçen gün daha fazla günlük hayatımızda kullanılan ev yada iş gereçlerinin de internete ihtiyaç duyması bu sorunların artmasına da sebep olmaktadır.

İnternet Servis Sağlayıcılar

Biz internet çözümlerinde Türk Telekom , Superonline , Vodafone , Turknet , Turksat gibi internet servis sağlayıcılarının sağladıkları internet kaynaklarının şirketinizde doğru ürün ve teçhizatlar ile dağıtılmasını sağlayabiliriz. Bu yöntemlerimizi kablolu yada kablosuz olarak inceleyebilirsiniz.

Şu anda ülkemizin bir çok yerinde hala Türk Telekom alt yapısı kullanılmakta olup , yeni yerleşim yerlerinde yada büyük kapasiteli konutların bulunduğu yerlerde alternatif olarak yukarıda bahsettiğim sağlayıcılar alt yapılarını kuruyorlar.

Yeni yapılan yerleşim yerlerinin neredeyse tamamı fiber altyapı ile kapsanmaktadır.

Airfiber

Alt yapının sağlam olmadığı yada hızlı internet sağlanamayan lokasyonlarda airfiber yöntemi ile internet sağlayabiliriz. Airfiber kullanımı için lokasyonunuzda bir fizibilite çalışması yaparak , airfiber ile internet verilip , verilemeyeceği belirleniyor. İstanbul için konuşmak gerekirse merkezi konumda olan bir çok lokasyonda çözüm ortaklarımızın pop noktaları bulunmaktadır.

Modem hızlarını birleştirme

Alt yapının iyi olmadığı , hızlı internet kaynaklarının verilemediği yerlerde çözüm olarak dolpway ürünümüzü konumlandırarak , birden fazla  modem hızlarını birleştirerek daha hızlı bir internet kaynağı sağlamış oluyoruz.