Telefon Santrali Satış Hizmeti

Telefon santralleri satış hizmeti , kapasitelerin çıkarılması, kullanılacak olan ürünlerin çıkarılması projeye uygun doğru ürün tercihi gibi birçok konuda müşterilerimize yardımcı olarak satış sürecini yürütmekteyiz. Telefon santrali satış hizmetimizi Samsung , Telesis , NEC ,  Alcatel , Avaya , Karel  gibi markaların ürünleri arasından seçmekte , müşterimizin ihtiyaçları doğrultusunda telefon santrali satış hizmeti vermekteyiz.

Telefon Santrali Kurulum Hizmetleri

Satın alınan telefon santrallerinin markası ne olursa olsun , kurulumlarını profesyonel ekibimiz ile birilikte yapmaktayız. Santral ve bağlı olan tüm donanım ve yazılımlarını kurulumlarını yapmaktayız. Telefon santrali kurulum hizmetlerimiz ile ilgili detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Telefon Santrali Teknik Destek Hizmetlerimiz

Telefon santrali teknik destek hizmetlerimiz , telefon santrali arızalarının ve santrale bağlı donanım yada yazılım arızalarının giderilmesi , telefon santrallerinin yeniden yapılandırılması , sistem ve kullanıcı ayarlarının yapılması gibi teknik servis hizmetleri vermekteyiz.

Telesis Santral Servis Hizmeti ve detayları inceleyebilirsiniz.